Sportovní klub NMNM

Objednávky letního oblečení 2019

Vážení členové,

do 14.4. 2019 můžete na klubovém eshopu http://eshop.vysocina-arena.cz/ objednávat letní oblečení. Pro letní kolekci jsme pro Vás připravili klubové mikiny! Design je v černé barvě + bílý nápis Sportovní klub Nové Město na Moravě na místo loga. Design se zatím připravuje u grafiků. Již však můžete objednávat i v dětské a dámské variantě! 

Připomínáme, že je nutné zaplatit objednávku při dokončení objednávky kartou, nebo bankovním převodem. Nezaplacené objednávky nebudou přijaty a dělají v systému akorát zmatek. Vytvořte prosím pouze jednu objednávku, kterou je třeba zaplatit ihned - budete vždy automaticky přesměrováni na platební metody - kartou, bankovním převodem. 


Propozice Štěpánské závody 2018

Propozice k tradičním lyžařským běžeckým Štěpánským závodům, které se konají ve Vysočina Areně 26. prosince 2018 si můžete stáhnout v PDF dokumentu v odkazu http://www.vysocina-arena.cz/down/216.pdf

Nebo v sekci propozice a výsledky


Objednávky zimního oblečení 2018

Vážení členové,

do 5.10. 2018 můžete na klubovém eshopu http://eshop.vysocina-arena.cz/ objednávat zimní oblečení. Pro letošní sezonu jsme si pro Vás připravili několik novinek. Rozšířili jsme sortiment o další druhy čelenek, přidali jsme barevné varianty v sekci kalhot a v neposlední řadě jsme pro starší sportovce přidali nový produkt 3/4 tréninkové kalhoty na kombinézu - jak v dámské tak pánské variantě. 

Můžete si rovněž všimnou inovace v platebních metodách, kde jsme pro Vás nově připravili možnosti platit bankovním převodem, nebo platební kartou. 


Objednávky letního oblečení pro rok 2018

Vážení členové,

rádi bychom Vás informovali o spuštění objednávek letního oblečení pro nadcházející sezonu. Bohužel jsme eshop migrovali pod naše klubové stránky a provázely nás technické potíže. Ty se naštestí rychle podařily vyřešit. Vzhledem k tomu však byly všechny (do 5.4.) doposud vytvořené objednávky smazány!!! Je třeba objednat oblečení znovu. Odkaz do klubového eshopu naleznete v menu na stránkách vysočina-arény, v klubové sekci \"SPORTOVNÍ KLUB\". Termín ukončení objednávek je do středy 11.4. 2018. Předpokládaný termín dodání je do konce měsíce května. Platby za oblečení prosím proveďte bez zbytečných odkladů u vedoucích trenérů Vaší skupiny.

 

Rovněž si Vás dovolujeme požádat o vyjádření k případnému rozšíření sortimentu. Během zimy se k nám dostalo několik požadavků k zajištění klubových zimních bund pro sportovce. Prosíme Vás o vyplnění krátkého dotazníku (do 11.4.) na odkaze: https://goo.gl/forms/qfB6AOZA9o8wcz0y1 k případnému rozšíření klubového sortimentu.

Děkujeme za spolupráci. 


Pozvánka: Oddílový den SK NMNM (20. dubna 2018)

Vážení členové Sportovního klubu Nové Město na Moravě,

Přijměte prosím pozvánku na oddílový den, který se uskuteční v pátek 20. dubna ve Vysočina Areně. Prosím předejte i všem svým známým, členům vašich skupin, které ještě nemáme v klubovém adresáři nebo kteří nemají emailovou adresu.

Program
16:00 Klubové odpoledne sportovců, rodičů a trenérů  / (se zázemím v suterénu kancelářské budovy klubu) / sportovně-zábavný program

18:30 Vyhlášení nejlepších sportovců klubu v sezóně 2017/18 / (v prostorách konferenční místnosti v 2. NP kancelářské budovy klubu)

19:30 Společenský večer s hudbou, dobrým jídlem a pitím / (v prostorách 2. NP tiskového střediska klubu)

Připraveno bude tradiční pohoštění (zabíjačkové speciality a kuřecí steaky pro děti), pivo, limo, víno... Stejně jako v loňském roce budeme rádi, pokud každý společně přispějeme k obohacení jídelníčku i kulinářskými specialitami z domácí kuchyně.
 

Součástí klubového dne bude i možnost zaplacení členských příspěvků na kalendářní rok 2018 a to přímo v kanceláři klubu.
 
Prosíme všechny, aby svoji účast potvrdili vyplněním přiloženého online formuláře do čtvrtka 12.4., tak abychom celou akci dokázali co nejlépe naplánovat ke spokojenosti nás všech.
 
Odkaz na registrační formulář: https://docs.google.com/forms/d/1UgyjFBgIWQVkRwwSRsx2OZAe7nzpJVdtDwnOxbAvURY/edit
 
Mgr. Jan Skřička, 
​výkonný ředitel

Objednávky zimního oblečení pro sezonu 2017/18

Připomínáme, že objednávky zimního oblečení budou končit 20.8. Nezapomeňte své objednávky realizovat na stránkách http://sknmnm.clickeshop.cz/ do tohoho termínu. Pozdější doobjednávky budou možné s termínem dodání až v roce 2018, bez klubového příspěvku. Předpokládaný termín dodání první várky je podzim 2017.


Oddílový den SK NMNM (21. dubna 2017)

Vážení členové Sportovního klubu Nové Město na Moravě,

Přijměte prosím srdečnou pozvánku na oddílový den, který se uskuteční v pátek 21. dubna ve Vysočina Areně. 

Program
16:00 Klubové odpoledne sportovců, rodičů a trenérů  / (se zázemím v suterénu kancelářské budovy klubu) / sportovně-zábavný program

18:00 Vyhlášení nejlepších sportovců klubu v sezóně 2016/17 / (v prostorách konferenční místnosti v 2. NP kancelářské budovy klubu)

19:30 Společenský večer s živou hudbou, dobrým jídlem a pitím / ( v prostorách 2. NP tiskového střediska klubu )

Připraveno bude tradiční pohoštění (zabíjačkové speciality a kuřecí steaky pro děti), pivo, limo, víno... Budeme rádi, pokud každý společně přispějeme k obohacení jídelníčku i kulinářskými specialitami z domácí kuchyně.
 
Součástí klubového dne bude i možnost zaplacení členských příspěvků na kalendářní rok 2017, u vstupu do budovy tiskového střediska.
 
Prosíme všechny, aby svoji účast potvrdili vyplněním přiloženého online formuláře do středy 12.4., tak abychom celou akci dokázali co nejlépe naplánovat ke spokojenosti nás všech.
 
Odkaz na registrační formulář: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAVIqu1ZHHimMa1Fn0my2YkLY9xexHZ4j2KUo_67Adex7pDg/viewform
 

Spuštěny objednávky letního oblečení pro sezonu 2017

Na adrese: http://sknmnm.clickeshop.cz/ můžete objednávat letní oblečení pro sportovce, pro tuto sezonu. Termín uzavření objednávek je 26.3.!!! Po tomto termínu, již nebude možnost dalšího objednávání.


IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín