12.7.2019 13:20:53

Výborné výsledky mladých biatlonistů na LODM

(foto: SK NMNM)

Skvělými výkony se blýskli mladí biatlonisté SK NMNM reprezentující Kraj Vysočina na Hrách letní Olympiády dětí a mládeže v Libereckém Kraji na konci června.

Biatlonové závody hostilo tréninkové středisko biatlonu v Břížkách v Jablonci nad Nisou, které nabídlo běžecky náročné a krásné tratě, které důkladně prověřily připravenost mladých biatlonistů.

Hned v úvodním Sprintu se zlatými medailemi blýskly Dominika Kocmánková (ml. ž.) a Kateřina Holková (st. ž.), na které navázal stříbrem v závodě s hromadným startem Vladimír Kocmánek (st. ž.). Úspěšná vystoupení pak na závěr podtrhla smíšená štafeta mladších žáků, která v nabité konkurenci vybojovala stříbro.    

Trenér výpravy Miloš Buchta byl s vystoupením svých svěřenců nadmíru spokojen: "Závody jsme šli z plné přípravy, proto opravdu všechny děti zaslouží pochvalu, jak se s tím dokázali popasovat. Pochvalu zaslouží samozřejmě medailisté, ale chci poděkovat všem dětičkám, které náš kraj reprezentovaly, protože jejich přístup k závodům byl opravdu příkladný."   

 

Kompletní výsledky zde: https://odm.olympic.cz/2019/sport/85-letni-biatlon

 

Činnost KCTM BIATLON podporují:

 podporil_kraj_vysocina

 

 

SK NMNM

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se