23.7.2015 10:02:23

Světový biatlon opět v Letohradě

M ČR kolečkové lyže Letohrad
M ČR kolečkové lyže Letohrad

Už tradičně, vrchol letní přípravy biatlonistů obstará Mistrovství České republiky v biatlonu na kolečkových lyžích. V areálu Šedivského lomu v Letohradě se během víkendu  5.-6.  září  (tentokrát o týden později než obvykle) představí kompletní domácí špička i závodníci ze zahraničí. 

 

Český biatlon se stal za poslední čtyři roky obrovským fenoménem a těší nás, že rodáci z Letohradu jsou stále tahouny reprezentace. 

Začátkem září si zase můžeme společně zavzpomínat na grandiózní úspěchy posledních sezon a užít si naše sportovní celebrity přímo v akci.

Domácí Ondra Moravec, Michal Šlezingr, Michal Krčmář, Lukáš Kristejn a samozřejmě všichni ostatní  - Gábina Soukalová, Jarda Soukup, Veronika Vítková atd. budou u toho. 

 

Mimořádná příležitost

Jednoduše řečeno, Mistrovství České republiky nabídne opět špičkové výkony, dramatické zápletky a skvělou sportovní podívanou v podání absolutní biatlonové extratřídy! Kde jinde uvidíte nositele pěti medailí z OH na jednom místě?

Přijďte fandit, vždyť navíc v kategoriích dorostu a juniorů se představí i všichni domácí z Klubu biatlonu v Letohradě. 

Osvědčený formát soutěží sice zůstává zachován, pro sobotní odpolední program pořadatelé připravují opět kvalitní kulturní a doprovodný program pro celou rodinu. Samozřejmě s tradičním vyvrcholením v podobě supersprintu v rámci noční biatlonové show. 

Nechte se překvapit, přijďte se pobavit a fandit! 

 

Sledujte plakátovací plochy, klubový web www.biatlonletohrad.cz  nebo svazový web www.biatlon.cz , kde se dozvíte přesný časový harmonogram MČR.

 

Vlastimil Jakeš

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se