01.6.2019 13:44:51

Letní sezóna zahájena!

Úklid po úspěšném světovém poháru na horských kolech ve Vysočina aréně finišuje! Od příštího týdne bude Vysočina aréna opět připravena pro bruslaře, lyžaře a biatlonisty. Více informací v článku.

Bude pro Vás připraven nově zrekonstruovaný a rozšířený okruh pro lyžaře a biatlonisty na kolečkových lyžích v celkové délce tří kilometrů. Loňské léto proběhla přístavba nových asfaltových okruhů směrem ke sjezdovce Harusák, pro pořádání letního MS v biatlonu na kolečkových lyžích.

Pro bruslaře je opět připraven stadion, který byl rozšířen a průjezd za střelnicí a o širší cílovou rovinku. Respektujte značení okruhů a dodržujte směr jízdy! Rověnž připomínáme pravidla bezpečného sportování a především zákaz vstupu do střelnice a k terčovým zařízením!

zakaz_web

Pokud se k nám do Vysočina arény chystáte na soustředění se svými sportovci, nezapomeňte si ověřit volné termíny a předem se zarezervovat! Vstup na kolečkovou dráhu a střelnici v hodinách pro sportovní skupiny, je možný pouze po předchozím potvrzení! Více informací v sekci organizované tréninky.

Dodržujte zákaz vjezdu cyklistů na asfaltové lyžařské okruhy. V blízkosti areálu je hustá síť singletracků i nově postavený pumptrack! Doplnit síly můžete v našem Sun's caffé Test centru, kde si rovněž můžete vypůjčit různé sportovní vybavení od horských kol až po kolečkové lyže.

logo_singletracky

 

Pro parkování v areálu využijte parkoviště po levé straně po příjezdu z hlavní cesty, kde je pro Vás připravena mapka areálu a provozní řád s pravidly využívání Vysočina arény.

Děkujeme všem návštěvníkům za ohleduplnost a dodržování pravidel.

Mnoho nasportovaných kilometrů přeje SK Nové Město na Moravě.

 

.

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se