Články

Nástup týmů na květinový ceremoniál s vítěznými Běloruskami v čele.

4. 2. 2014

Závod ženských štafet vyhrály Bělorusky

Titul mistryň Evropy v závodě štafet žen na 4x6 kilometrů získaly Bělorusky v sestavě Irina Krjuková, Ala Talkachová, Aksana Šimanovičová a Nastasia Kalinová. V cíli měly náskok 35,3 sekundy před Německem a 1:35,1 před Norskem. Favorizované Rusky vyšly medailově naprázdno a až na šestém místě skončily další favoritky z Ukrajiny.

SP-ZlataLyze2013_rolba_02

11. 1. 2014

Novém Město World Cup Track Preview

Nové Město na Moravě is ready for afternoon's Individual Sprint events in Free technique of the 2013/14 World Cup season. The FIS cameramen were filming in the race area yesterday afternoon...

Fabien Claude (FRA)

29. 1. 2014

Francouzi Claude a Begue jsou favority středečního závodu juniorů

Dva francouzští junioři Aristide Begue a Fabian Claude patří k hlavním favoritům středečního úvodního závodu juniorů na 15 km v mistrovství Evropy v Novém  Městě na Moravě. Oba před rokem získali titul juniorských mistrů světa v rakouském Obertilliachu. 

FIS Cross-Country WC NMNM – Vysočina Arena

9. 1. 2014

Teams Arrived in Nové Město

The tracks of the Golde Ski FIS World Cup are ready for tomorrow’s official training. Thursday was busy with last finishes to the stadium infrastructure and facilities, same it was busy in the official WC hotels. Also the parking places designed for wax trucks have been filled. 

Patka a Matka

28. 1. 2014

Biatlonovou večeři provázely úsměvy vydávajících dam

Dušená játra s omáčkou a knedlíkem nepatří mezi vyhlášené kulinářské speciality. Úsměv zaskakujících dam za výdejním pultem dal večeři organizátorů minimálně o třídu vyšší kvalitu. Kdo tuto večeři vynechal, může jen litovat. Podobná možnost se už zřejmě v průběhu šampionátu opakovat nebude.

Slavic Cup

8. 1. 2014

Nové Město Raised Credit of Czech XC Skiing

The best conditions for cross-country skiing in Central Europe are currently in Nové Město na Moravě. The local 2.5 kilometres long course covered with technical snow survived with honours harsh tests of biathletes and XC skiers – both in training and competition.

« Předchozí 1 23 45 67 81 82 83 84 85 86 87 89 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín