Články

28. 11. 2019

Ohlédnutí za letním MČR mladých biatlonistů

Ještě než se nám naplno rozjede zimní sezóna, máme tu ještě jedno ohlédnutí za létem... Mladí biatlonisté SK Nové Město na Moravě zakončili úspěšnou letní sezónu účastí na MČR v letním biatlonu, které se konalo 21.9.-22.9. 2019 v Břidličné.
 
Po úspěšném vystoupení na LODM byla opět nejúspěšnější Dominika Kocmánková která vybojovala stříbrnou ve sprintu a zlatou medaili v nedělním závodě s hromadným startem.
 

11. 11. 2019

Letní sezona ukončena, vyhlížíme zimu!

S prvním listopadovým víkendem byla ukončena letní sezóna ve Vysočina aréně. Co to pro návštěvníky znamená? Na tratě i do prostoru stadionu je nyní veřejnosti omezen přístup. Do arény začínají od minulého týdne navážet kamiony materiál na stavbu tribun a dalšího potřebného zázemí. Především z hlediska bezpečnosti je třeba dodržovat omezení a pokud možno návštěvu arény nechat až na oficiální zimní otevíračku. Nejen po stadionu, ale i po tratích, se pohybuje těžká technika, která rozváží velké možství dílů montovaných tribun. Více informací k přípravě arény na zimu, zasněžování i prvnímu lyžování se dočtete dále v článku.

Vrchol Harusova kopce

25. 10. 2019

Daňkův Memoriál 2019 (pozvánka a informace)

sobotu 2. listopadu z Vysočina Areny odstartuje 0. ročník Daňkova Memoriálu - závodu v běhu do vrchu pořádaného na památku novoměstského rodáka a průkopníka zdravého životního stylu, s jehož jménem je neodělitelně spojen tzv. Daňkův test, díky kterému si každý výstupem na Harusův kopec může otestovat svoji fyzickou kondici. 

 

 

15. 10. 2019

Pozvánka na Valnou hromadu SK Nové Město na Moravě

Vážení členové Sportovního klubu. V odkazu najdete PDF dokument s pozvánkou na Valnou hromadu Sportovního klubu Nové Město na Moravě, která se svolává na pátek 15. listopadu 2019 v 18:00 do sídla SK v Novém Městě na Moravě - ul. Vlachovická čp. 1200 (budova Office Area), zasedací místnost v I. patře.

Přijděte prosím s dostatečným předstihem, abychom stihli všechny včas odregistrovat a připravit na zahájení VH v 18:00.

POSEZÓNNÍ VÝPRODEJ TESTOVACÍCH KOL GHOST A SUPERIOR

Od jara do podzimu jste u nás v testcentru mohli na místních singltrecích testovat nadupané modely kol značek GHOST, Lapierr a SUPERIOR, a to jak HTčka, tak i fully. Milovníci silniční cyklistiky se zase mohli prohánět po pěkných silničkách vedoucí zvlněnou krajinou Vysočiny. S prvními padajícími listy však přišel čas připravit naše testcentrum na zimní sezonu, což znamená jediné, všechna kola musí pryč!

Pokud jste se tedy během testovací jízdy zamilovali do nějakého kola, tak teď máte unikátní možnost splnit si svůj sen a koupit si špičkové kolo, které jezdilo pouze necelého půl roku, má najeto minimum kilometrů a po celou dobu mu bylo dopřáno profesionálního servisu.

23. 9. 2019

Běh Ochozou 2019 (pozvánka a informace)

NapištV sobotu 5. října se ve Vysočina Areně uskuteční již 26. ročník tradičního běžecký závod Běh Ochozou. Dorostenecké a starší kategorie opět poběží na stejných trailových trasách jako v roce 2018, kdy jsme závodníky zavedli na klasické lyžařské tratě nad rozcestím U Buku. Nejmladší kategorie pak budou závodit na atraktivních tratích bezprostředním okolí Vysočina Areny, kde ale rovněž nebudou chybět zajímavé terénní pasáže, krátké výběhy po lesních pěšinkách a další hravé úseky, které prověří kompletní běžecké dovednosti nejmladších sportovců.e úvodník článku.

« Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 23 45 67 89 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín