Články

Vysočina Arena

2. 1. 2015

Czech Biathlon Cup opens the season in Vysočina Arena

Two Sprint races in Biathlon will open the season in Vysočina Arena this upcoming weekend. An unexpected warmth canceled the Cross-Country event scheduled on 26.th of December and subsequent three-day Biathlon race SCM Open. But since the weather chaned it's mind, the season can now finally begin.

MTB Nightrace

25. 5. 2014

Noční závod se stal kořistí Stockli Pro týmu

Dvojice Thomas Stoll a Marco Quinter ze Stockli Pro Teamu zvítězila v sobotním nočním závodě na 40 minut a jedno kolo. Prvenství mezi jednotlivci získal Martin Splítek z ČS Specialized HK, druhý dojel se ztrátou 34,7 sekundy Milan Damek z caffenannini.cz CyclingMTBteam. Třetí protnul cílovou pásku člen vítězného týmu Švýcar Thomas Stoll, jenž měl manko na vítěze 36,7 sekundy. 

Snowmaking in Vysočina Arena

29. 12. 2014

Premises of Vysočina Arena during snowmaking closed

Due to the launch of snowmaking system, the entire Arena will be closed until further notice. It is now forbidden to enter the stadium nor the race tracks.

SP Vysočina Sobota

25. 5. 2014

Fotogalerie ze sobotních závodů

Nalaďte se na nádherný nedělní den plný skvělých sportovních zážitků parádními fotkami ze soboty od Michala Červeného!

Biatlon NMNM

29. 12. 2014

Czech Biathlon Cup on 3.-4. January in Vysočina Arena confirmed

Favourable conditions and the possibility of artificial snow production brought a positive message for event organizers in Vysočina Arena and also the biathletes themselves.

Předávání startovních čísel

24. 5. 2014

Na neděli je dobrá předpověď, ve Vysočina Aréně to bude vřít!

Startovní čísla předána! Zítra od 9 hodin začínáme na ostro! Kluci U23, pak ženy s našimi Nash a Huříkovou a na závěr muži s horkými želízky Ondrou Cinkem a Jardou Kulhavým! Aladin hlásí slunečných 19°C, tak přijďte podpořit naše šance na MS2016 přímo do Vysočina Areny, bude to stát za to!!!

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín