Články

Czech Team

6. 2. 2015

Premiere with question marks and Czech thirteen

At the world premiere of the Single Mixed Relay the Czech couple Eva Puskarčíková and Michal Krčmář finished at 13th place. Since the very beginning was in the lead German duo Luisse Kummer and Erik Lesser. But the Olympic silver medalist from Individual Race failed during the final shooting and three penalty loops sent the Germans to the fourth place. The Russians won (Jana Romanova and Alexei Volkov), second were Norwegians (Marte Olsbu and Henrik L'Abee Lund) and third Ukrainians (Juliya Dzhyma and Artem Tyščenko).

Návštěva prezidenta ČR Miloše Zemana ve Vysočina Areně

3. 7. 2014

Návštěva prezidenta ČR ve Vysočina Areně

Ve čtvrtek 26. června zavítal, během návštěvy kraje Vysočina, na stadion Vysočina Areny prezident České republiky Miloš Zeman.

Prezident Zeman se společně s hejtmanem kraje Jiřím Běhounkem setkali s významnými osobnostmi Vysočiny i představiteli Sportovního klubu Nové Město na Moravě. Během hodinové debaty se jedním z témat stalo i budoucí rozvoj a podpora sportovního zázemí Vysočina Areny v podobě vybudování národního sportovního centra pro biatlon, běžecké lyžování a horská kola.

Grandstands

6. 2. 2015

Organizers extended the parking capacity

Favorable weather conditions allowed further expansion of parking areas at the Biathlon World Cup. Newly will be used also a large parking meadow above the hospital in Nové Město. It has a capacity of about 3,000 cars and will be open since Friday.

birell-top

19. 6. 2014

Startuje unikátní cyklistický projekt Birell jízda!

Náš partner Birell právě představuje nový cyklistický projekt, který si jistě zaslouží Vaši pozornost! V půběhu června sbírá prostřednictvím webu www.birelljizda.cz příběhy lidí, které potkala nepřízeň osudu v podobě nemoci či úrazu. Cílem projektu je pomoci lidem, kteří milují cyklistiku, ale kvůli handicapu se jí nemohou věnovat naplno! Odborná porota následně vybere pět osob, kterým Birell Jízda pomůže. A taková pomoc přece stojí za to!

Filled stadium in Antholz

4. 2. 2015

All three days are sold out!

Shortly after Wednesday noon the president of the Czech Biathlon Union Mr. Jiří Hamza announced that the tickets for the grandstands in Vysočina Arena for all three program blocks are sold out. Auditorium with fixed and mobile grandstands in the stadium has a capacity of about 17,000 spectators. In the premises around the race-track organizers expect another 15 thousand fans.

Atmosféra při letošním SP

13. 6. 2014

Mistrovství světa horských kol 2016 bude v Novém Městě‏!!!

Mistrovství světa horských kol v roce 2016 se uskuteční v Novém Městě na Moravě. Rozhodla o tom Mezinárodní cyklistická unie UCI na dnešním zasedání v Lausanne. Nové Město dostalo přednost před německým Albstadtem. Na Vysočině se pojedou závody v cross country, ve sprintu, štafetách a v trialu. Šampionát, který se bude konat od 1. do 3. července, bude zároveň poslední nominací na olympijské hry v Riu de Janeiro.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín