Články

Tisková konference před SP v běžeckém lyžování

15. 1. 2020

Fotoreport: Tisková konference v Praze před SP v běžeckém lyžování

Po čtyřech letech se do Nového Města na Moravě vrací ti nejlepší světoví běžci na lyžích. V kombinaci se vzrůstající výkonností omlazené české reprezentace nabízí program Světového poháru, který se ve Vysočina Areně pojede už o víkendu 18. a 19. ledna, atraktivní podívanou. „Pro fanoušky je rozhodně atraktivnější, když českou vlajku vidí na předních místech. Kromě toho ale určitě řadu diváků zaujmou hvězdná jména jako Johaugová, Klaebo nebo Bolšunov," říká ředitel Úseku běžeckých disciplín Svazu lyžařů ČR Lukáš Sacher.

SP Drážďany

13. 1. 2020

Češi před Zlatou lyží zazářili v Drážďanech

Víkend před očekávaným Světovým pohárem v Novém Městě na Moravě se česká reprezentace postarala o výborné výsledky v německých Drážďanech. Jan Pechoušek a Tereza Beranová si v sobotním sprintu volně vybojovali nejlepší umístění své kariéry ve Světovém poháru

10. 1. 2020

Zlatá lyže se uskuteční s několika drobnými změnami

Kvůli nedostatku technického sněhu se závod Světového poháru v běhu na lyžích, který je na programu 18. a 19. ledna v Novém Městě na Moravě, uskuteční na kratším okruhu. Na změně se při dnešní schůzce ve Vysočina Aréně dohodli zástupce ředitele běžeckého úseku Mezinárodní lyžařské federace FIS Michal Lamplot s ředitelem Zlaté lyže Josef Gabrielem. 

Příprava tratí

8. 1. 2020

Zlatá lyže se pojede na zkrácených okruzích

Světový pohár v běhu na lyžích, který je na programu 18. a 19. ledna v Novém Městě na Moravě, se pojede kvůli nedostatku technického sněhu sice v původních délkách, ale na kratším okruhu. Původně pořadatelé počítali s přípravou pětikilometrové tratě. Současné teplé počasí, které trápí střední Evropu, ale omezuje provoz sněhových děl. 

6. 1. 2020

Janatová završila Tour de Ski solidním výkonem

Navzdory tříčlennému složení zajeli čeští běžci na lyžích v závěrečných třech závodech seriálu Tour de Ski dobré výsledky. Nejlepší výkon předvedla Kateřina Janatová, která opět ukázala svou bojovnost. Po skvělém umístění na předcházejících závodech v Lenzerheide a Toblachu excelovala v nedělním výjezdu do sjezdovky Alpe Cermis, kde skončila devětadvacátá.

6. 1. 2020

LYŽOVÁNÍ PRO VEŘEJNOST V TÝDNU 6. - 12. 1. 2020

V kalendáři najdete rozpis hodin pro veřejnost na tento týden. Z důvodu předpovědi minusových teplot a plánovaného zasněžování stadionu a příprav na SP v běžeckém lyžování bude večerní lyžování veřejnosti v tomto týdnu pouze ve čtvrtek od 18:00 - 20:00. 

« Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 23 45 67 89 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín