Články

Setkání kapitánů týmů

17. 1. 2020

Startovní listina žen i mužů na intervalové závody

Startovní listina pro zítřejší intervalové závody světového poháru v běžeckém lyžování už jsou známy. 

Tisková konference v NMNM

17. 1. 2020

Český tým se už nemůže dočkat domácího světového poháru

Již zítra ve Vysočina Areně odstartují dlouho očekávané závody Zlatá lyže. Většina českých reprezentantů sem dorazila ve čtvrtek a dnes absolvovala oficiální trénink. Účast na domácím podniku světového poháru nejdříve přislíbilo 22 českých závodníků, nakonec se ale tým kvůli zdravotním důvodům bude muset obejít bez Michala Nováka a Jana Pechouška.

Vysočina Arena

16. 1. 2020

Informace pro návštěvníky Světového poháru v běžeckém lyžování v Novém městě na Moravě

Pokud se chystáte na Světový pohár v Novém Městě na Moravě, určitě by vám neměly uniknout tyto důležité organizační informace.

Hotel

16. 1. 2020

Last minute ubytování na víkendový SP

Chystáte se na víkendový SP v běžeckém lyžování a nemáte ještě zajištěné ubytování? Zde najdete seznam hotelů a penzionů, které mají ještě volno. 

Stříbrna štafeta ze ZOH v Sarajevu

16. 1. 2020

Držitelka stříbra ze ZOH Dagmar Hromádková je pyšná, že se ve Vysočina Aréně letos pojedou hned dva Světové poháry

Dagmar Hromádková, rodačka z Nového Města na Moravě a zároveň i jedna z rozhodčích na blížícím se Světovém poháru v běžeckém lyžování, vzpomíná na začátky své kariéry i na největší úspěch, který vyjela se štafetou na zimních Olympijských hrách v Sarajevu v roce 1984.

Přípravy na SP vrcholí

15. 1. 2020

V Novém Městě vrcholí přípravy na Zlatou lyži

Už tento víkend odstartuje v Novém Městě na Moravě očekávaný závod Zlaté lyže. Na domácí podnik Světového poháru se zde již připravuje většina závodníků. Do Vysočina Areny dorazí například Alexander Bolšunov nebo Johannes Klaebo, kteří prozatím drží první příčky ve Světovém poháru.  Také ženský závod přivítá vedoucí závodnice žebříčku SP, Norky Therese Johaugová a Heidi Wengová. Český tým se domácího podniku zúčastní v hojné sestavě, účast potvrdilo přes 22 reprezentantů, mezi nimi i favoritka z Davosu, Kateřina Razýmová, dále Kateřina Janatová, Michal Novák nebo Jan Pechoušek.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 23 45 67 89 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín