Články

Vysočina Arena je připravena na MČR v běhu 2016

15. 1. 2016

MČR jako test na FIS Světový Pohár v příštím týdnu

Od pátku 15. ledna je se do Vysočina Areny sjedou lyžaři běžci z celé republiky, aby zde změřili síly při republikovém šampionátu dorostu a dospělých. Mistrovství je současně poslední možností kvalifikace na Světový pohár v běhu na lyžích, který novoměstský klub bude hostit hned příští týden ve dnech 23. - 24. ledna.

prolog

14. 1. 2016

Veřejnost si vyzkouší Vysočina arenu v rámci Stopy pro život

V rámci nedělního úvodního závodu oblíbené české série v běhu na lyžích ČUS – Stopa pro život v Novém Městě na Moravě se uskuteční den otevřených dveří Vysočina Areny pro širokou veřejnost, zdarma se můžete zúčastnit i zajímavého sportovního programu pro celou rodinu.

 

73_4-200-200-square

20. 2. 2016

Eintrittskarten für BMW IBU Biathlon World Cup in Nové Město na Moravě 2016 bereits im Vorverkauf!

Ab Montag, dem 15. Februar 2016, können alle Biathlonfans ihre Eintrittskarten für BMW IBU Biathlon World Cup in Nové Město na Moravě 2016 erwerben. Die dritte Runde des Biathlon World Cups findet ab 16. bis 18. Dezember 2016 in Nové Město na Moravě in Vysočina Aréna statt.

2013-02-25_20-58-01_Petra-Novakova-1_z-czech-skicom

13. 1. 2016

Nováková plánuje návrat do stopy při Světovém poháru v Novém Městě

Zánět dýchacích cest vyřadil před týdnem z Tour de Ski předčasně dvaadvacetiletou českou běžkyni na lyžích Petru Novákovou. Od minulého pátku bere antibiotika. Nemoc naštěstí neprovází zvýšená teplota ani bolesti v krku. Proto Petra plánuje brzký návrat k tréninku a v závodní stopě se objeví už při Světového poháru ve Vysočina Areně. V sobotu 23. ledna jsou na programu závody žen na 10 km a mužů na 15 km volně a v neděli štafety.

18. 2. 2016

Tickets to Nové Město Biathlon World Cup fast disappearing

Nové Město na Moravě started the ticket sales to the 3rd Round of the BMW IBU Biathlon World Cup to be held from 16. - 18. December 2016. After 3 days of sales the tickets are fast disappearing and it looks likely that all stadium tickets are going to be sold out by the end of the week.

13. 1. 2016

Seriál závodů Stopa pro život startuje prologem tuto neděli ve Vysočina Areně

Běžky, kolo, biatlon, sníh, zábava = to vše na vás čeká ve Vysočina Areně v neděli 17. ledna!

6. ročník seriálu Stopa pro život startuje novinkou v Novém Městě na Moravě. Pokud chcete strávit parádní neděli na sněhu, přijeďte do Vysočina Arény užít si zimních radovánek a nezapomeňte s sebou vzít celou rodinu. Můžete si zazávodit na běžkách na zdejším parádně upraveném běžeckém okruhu za umělého osvětlení. Projet se na kole s partou dalších nadšenců, které sníh a zima nezastaví. Zdarma vyzkoušet biatlonový trénink na zdejší biatlonové střelnici a pod vedením trenérů SK Nové Město se zdokonalit v technice běhu na lyžích (obě aktivity jsou vhodné i pro děti a úplné začátečníky).

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín