Články

21. 1. 2016

Přijďte na autogramiádu českých reprezentantů v Novém Městě!

V rámci doprovodného programu FIS Světového poháru v Novém Městě na Moravě chystáme pro všechny fanoušky běžeckého lyžování autogramiádu se členy reprezentačních družstev mužů i žen.

 

Lukáš Bauer

20. 1. 2016

Bauerův start s otazníkem, Vrabcová-Nývltová nepojede

Až v pátek po tréninku se Lukáš Bauer definitivně rozhodne, zda bude startovat ve víkendovém závodě Světového poháru v běhu na lyžích v Novém Městě na Moravě. Jisté je, že bude chybět nejlepší současná česká běžkyně Eva Vrabcová-Nývltová, která je po poruše metabolismu už v plném tréninku. Lékaři jí však po důkladné prohlídce ještě start nedoporučili.

19. 1. 2016

Pětikilometrový okruh pro Světový pohár dostal finální podobu

Pětikilometrový okruh ve Vysočina Areně, na kterém se uskuteční o víkendu Světový pohár v běhu na lyžích, dostal v úterý navečer finální podobu. Většina výprav ohlásila příjezdy do Nového Města ve čtvrtek. Už dnes přicestovali například běžci Francie, Ruska a USA.

plk. Radek Malíř

18. 1. 2016

Policejní ředitel Malíř: "Nadstandardní policejní opatření při sportovních akcích se osvědčila"

K nedílným součástem velkých sportovních akcí patří zabezpečení klidu, pořádku a zamezení krádeží. V nedávné minulosti se při Světových pohárech na Českomoravské vysočině docházelo ke krádežím drahých lyží, horských kol, sportovního vybavení, cenností v ubytovacích zařízeních účastníků a také automobilů. Tyto kriminální delikty se v posledních letech ve spolupráci pořadatelů s policejními složkami podařilo výrazně snížit.  

17. 1. 2016

Beroušková získala ve Vysočina Areně druhý titul

Čtyřiadvacetiletá Kateřina Beroušková z týmu SC Plzeň si odvezla z Vysočina Areny oba mistrovské tituly v běhu na lyžích. K sobotnímu prvenství v závodě na 5 km klasicky přidala v neděli i vítězství v bruslařské desítce. Opět měla režii závodu ve svých rukou hned od prvního kilometru. Na všech mezičasech byla nejrychlejší. V cíli měla před druhou v pořadí a nejlepší juniorkou Annou Sixtovou náskok 30 sekund. 
 

16. 1. 2016

Razým a Beroušková získali ve Vysočina Areně tituly mistrů ČR v klasice

Tituly mistrů České republiky v běhu na lyžích získali ve Vysočina Areně v závodě mužů na 10 kilometrů klasicky Aleš Razým z SC Plzeň. V závodě žen na poloviční trati vybojovala prvenství jeho oddílová kolegyně Kateřina Beroušková. Oba potvrdili roli favoritů, měli od startu až do cíle na všech kontrolních stanovištích nejrychlejší mezičasy. 

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín