Články

Roman Janeček na stupních vítězů

10. 2. 2020

Úspěšná vystoupení novoměstských sportovců na IX. hrách ZODM

V období 19. až 24. ledna se v Karlovarském kraji konaly již IX. ZODM, které díky povětrnostním podmínkách provázela řada komplikací. Nakonec ale vše pořadatelsky zdárně proběhlo a děti si dny strávené v Krušných horách opravdu užily. Jak naši lyžaři, tak i biatlonisté podali srdnaté výkony, které Kraji Vysočina zajistili řadu cenných umístění (dvě medaile vybojovali běžci a tři biatlonisté). Především si ale mladí sportovci odvezli spousty společných zážitků, které budou cenným základem do jejich budoucího sportovního života.

4. 2. 2020

LYŽOVÁNÍ PRO VEŘEJNOST V TÝDNU 5. - 9. 2. 2020

kalendáři najdete rozpis hodin pro veřejnost na tento týden. Od středy platí hodiny pro veřejnost dle rozpisu. Večerní lyžování ve čtvrtek od 18:00 - 20:00. 

Rozpis hodin na příští týden upřesníme v neděli 9. února v závislosti na počasí.

2. 2. 2020

Razýmová na MČR ovládla distanci volně, Novák vyhrál i druhý závod

Distancí volně s intervalovým startem pokračovalo mistrovství České republiky v běhu na lyžích dospělých a dorostu. V Novém Městě na Moravě si suverénním výkonem přijel pro druhé vítězství ve dvou dnech Michal Novák. Po stříbru v pátečním sprintu volně se dočkala prvenství Kateřina Razýmová.

1. 2. 2020

Hynčicová a Novák získali tituly mistrů ČR v lyžařském sprintu

Petra Hynčicová a Michal Novák získali ve Vysočina Aréně v Novém Městě na Moravě tituly mistrů republiky v běhu na lyžích ve sprintu klasickou technikou. Oba závodníci Dukly Liberec potvrdili v deštivém počasí roli hlavních favoritů již v kvalifikaci, kde byli nejrychlejší z celého startovního pole a vyhráli i čtvrtfinálové a semifinálové běhy.

30. 1. 2020

Seriál Lyžuj lesy odstartovala vydařená premiéra v Novém Městě

Navzdory nepříznivému počasí odstartoval za účasti přes dvou stovek školáků v úterý ve Vysočina Aréně premiérový závod šestidílného seriálu běžeckých závodů Lyžuj lesy ČR. Kromě lyžařských dovedností na tratích od tří set metrů až do jednoho kilometru museli startující prokázat kromě rychlosti i své schopnosti překonat umělé překážky. 

Světový pohár v běžeckém lyžování

22. 1. 2020

10 tisíc fanoušků, jedna královna a jeden král

Vysočina Arena přivítala o uplynulém víkendu po čtyřech letech Světový pohár v běžeckém lyžování. Na programu byly k vidění sobotní distanční závody volnou technikou s intervalovým startem, neděle pak byla ve znamení stíhacích závodů klasicky. Ženské i mužské závody měly vždy shodné vítěze. Ženám kralovala Therese Johaugová, mužům pak Alexander Bolšunov. Ale neztratili se ani Češi!
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 23 45 67 89 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín