Články

14. 8. 2018

Máme zkolaudováno! Po tratích Vysočina Areny se prohání první biatlonisté

Kolaudací dnes oficiálně skončila rekonstrukce Vysočina Areny před blížícím se Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích.

28. 7. 2018

Letní MS jako přehlídka talentů. Objeví se v NMNM nový Fourcade?

Martin Fourcade, Jakov Fak, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr. Co spojuje tato čtyři jména? Všichni čtyři se stali juniorskými mistry světa v letním biatlonu. To dokazuje, že letní světový šampionát má svůj význam a často slouží jako odrazový můstek pro talentované biatlonisty.

19. 7. 2018

Léto ve Vysočina Areně

Vysočina Arenu v srpnu čekají dvě velké akce - 10. zastávka seriálu Kolo pro život Vysočina Arena Tour České spořitelny o víkendu 11. a 12. srpna a především pak Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích v závěru měsíce od 24. do 26. srpna.

Abychom vše zvládli bezchybně uspořádat, potřebujeme dokončit rekonstrukci a stavební úpravy areálu, které nyní v areálu intenzivně finišují a jejichž výsledky přinesou řadu pozitiv i pro návěštěvníky z řad veřejnosti.

číst dále...

16. 7. 2018

Přes 50 medailí z letního MS. Přidá český biatlon v NMNM další?

Čeští biatlonisté mají rádi léto. Alespoň to tak vypadá při pohledu na sbírku 54 medailí z letních světových šampionátů. Už v srpnu můžou Vítková, Krčmář a spol. přidat další cenné kovy v Novém Městě na Moravě.

9. 7. 2018

Letní MS má dlouhou tradici. Do Česka se podívá potřetí

Není to jen zpestření letní přípravy. Světový šampionát v letním biatlonu je akcí s dlouhou tradicí, v Novém Městě na Moravě se bude na koncem srpna konat už 23. ročník. Ty předešlé přilákaly na start řadu velkých jmen, a tak na seznamu medailistů najdeme Martina Fourcada, Oleho Einara Bjørndalena či Kaisu Mäkäräinenovou.

4. 7. 2018

František Kuchař oslavil 80 roků

2. července 2018 oslavil mistr sportu František Kuchař svoje osmdesátiny. Jako každý kluk nebo holka v té době, se v Novém Městě na Moravě narodil s lyžemi na nohou. A v roce 1952 měl štěstí, že splnil podmínky do tehdy výběrové Sportovní školy mládeže v Novém Městě se zaměřením na lyžování.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín