Články

19. 8. 2018

15 hvězd, které se vyplatí sledovat v NMNM (ženy a juniorky)

Olympijské vítězky, mistryně světa či medailistky z velkých akcích. Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích v NMNM bude mít hvězdné obsazení. Představme si 10 největších hvězd v kategorii žen a 5 hvězdiček v kategorii juniorek.

18. 8. 2018

Letní versus zimní biatlon. Ondřej Rybář vysvětluje rozdíly

Je to pořád stejný sport, ale přece jen má svá specifika. Někteří závodníci dosahují v letní obdobě biatlonu na lepší výsledky než v zimě, jiným tolik nechutná. Necelý týden před startem Mistrovství světa v Novém Městě na Moravě se můžeme spolu s Ondřejem Rybářem podívat na ty největší rozdíly mezi závody na asfaltu a na sněhu.

17. 8. 2018

Před sedmi lety vyšli čeští biatlonisté doma naprázdno

Pouze "bramborové" medaile vytěžili před sedmi lety čeští biatlonisté na mistrovství světa v letním biatlonu, které zavítalo historicky poprvé do Vysočina Areny v Novém Městě na Moravě.

16. 8. 2018

Na letním MS se představí 255 biatlonistů z 28 zemí (seznam přihlášených)

Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích se zúčastní biatlonisté a biatlonistky z 28 zemí. V Novém Městě na Moravě nebude chybět česká špička, ani řada zahraničních hvězd.

15. 8. 2018

Do Vysočina arény míří biatlonisté z 28 zemí

Na letní mistrovství světa v biatlonu do Nového Města láká zahraniční příznivce tohoto sportu Mezinárodní biatlonová unie (IBU) ve své dnešní zprávě médiím. Letní odvětví biatlonu na kolečkových lyžích zaznamenalo v posledních letech výrazný vzestup i zájem sportovců. Jedná se o mladou disciplínu. První světový šampionát se uskutečnil v roce 1996 v rakouském Hochfilzenu.

19. 8. 2018

Team Info for SBWCH 2018 published

The Team Info section now includes the Official Team Info document with all information relevant for the event - including event schedule, opening hours of individual offices, course maps, etc..

The document is available for download in PDF format.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín