Články

24. 8. 2018

Den první: Na programu jsou smíšené štafety. Češi nasadí to nejlepší

Mistrovství světa v biatlonu na KL začíná! Jako první uvidíme ve Vysočina Areně závody smíšených štafet juniorů a dospělých. Čeští trenéři rovnou posílají do akce svá největší esa.

23. 8. 2018

Náročné a variabilní. Trenéři si pochvalují nové tratě v NMNM

Nové vyasfaltované tratě ve Vysočina Areně sklízí chválu od trenérů. Ti oceňují jejich délku, variabilitu a také obtížnost. Jde zkrátka o ideální místo pro přípravu i vrcholné závody.

23. 8. 2018

Praktické info k MS v NMNM: Mapa, návštěvní řád a úschovna kol

Už zítra to vypukne! Ještě před návštěvou Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích tu pro vás máme pár užitečných informací.

22. 8. 2018

Pozvánka: Zahájení MS dnes ve 20:00 ve Vysočina Areně

Také milujete úvodní ceremoniály velkých sportovních akcí? Jeden takový bude k vidění dnes ve Vysočina Areně. Přijměte naše srdečné pozvání.

21. 8. 2018

Snad se potvrdí biatlonová horečka, doufá Hamza. Rybář láká na české hvězdy

Pokračování biatlonové horečky. Takové přání má před startem Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích prezident ČSB a zároveň předseda organizačního výboru Jiří Hamza. Na dnešní tiskové konferenci ve Vysočina Areně hovořil i o rozsáhlé rekonstrukci areálu. Sportovní ředitel ČSB Ondřej Rybář zase ujistil, že se šampionátu zúčastní kompletní česká špička.

20. 8. 2018

15 hvězd, které se vyplatí sledovat v NMNM (muži a junioři)

Čeští biatlonisté budou patřit mezi hlavní favority MS v biatlonu na kolečkových lyžích v Novém Městě na Moravě. Boj o medaili jim však znesnadní několik závodníků, kteří se pravidelně pohybují mezi elitou. Podívejme se na 10 největších hvězd v kategorii mužů a přidejme i 5 hvězdiček v kategorii juniorů.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín