Články

Rodina Fouskova: Vít nejst. (vlevo), Vít nejml. (uprostřed), Vít prostř. (vpravo)

29. 4. 2020

Legenda novoměstského lyžování Vít Fousek slaví osmdesátiny

Bývalý úspěšný reprezentant v běhu na lyžích a olympionik Vít Fousek slaví 29. dubna osmdesáté narozeniny. Mezi jeho největší sportovní úspěchy patří výsledky z olympijských her 1968 v Grenoblu. V maratonu doběhl do cíle na 39. místě a byl členem štafety na 4x10 km, která skončila devátá.

Prázdné tribuny

16. 4. 2020

Zahájili jsme proces refundace vstupenek za Světový pohár v biatlonu v NMNM

Už je to více než měsíc od doby, kdy v Novém Městě na Moravě proběhlo VII. kolo Světového poháru sezóny 2019/2020.  Závody, jak víte, se nakonec uskutečnily před prázdnými tribunami…

13. 3. 2020

VYSOČINA ARENA UZAVŘENA!!!

S ohledem na opatření vlády ČR ze dne 13. 3. stanovující zákaz přítomnosti veřejnosti v bazénech a infocentrech, dále venkovních i vnitřních sportovištích s účastí více než 30 lidí je Vysočina Arena až do odvolání uzavřena.

Důrazně všechny žádáme o respektování nařízení vlády a nevstupování do prostor Vysočina Areny - ať už na tratě nebo stadion.

Nadále budou probíhat úklidové práce po SP, ovšem úprava tratí a další služby související s návštevou veřejnosti jsou až do ukončení platnosti opatření pozastaveny.

Těšíme se na vás v lepších časech.

Zlatá žákovská štafeta na stupních vítězů při MČR 2020.

11. 3. 2020

Štafetové zlato z MČR žáků 2020 putuje do SK NMNM

Tři medaile a další hezká umístění si přivezli novoměští lyžaři z MČR žáků na Horních Mísečkách. Původně se měl závod konat ve Vysokém nad Jizerou, ale z důvodu nedostatku sněhu byly přeloženy 3 závody na běžecké tratě na Horní Mísečky.

Trénink biatlonistů

4. 3. 2020

Informace o SP v biatlonu na stránkách BiathlonNMNM

Veškeré dění o biatlonových závodech ve Vysočina Areně najdete na webové stránce www.biathlonnmnm.cz, spolu s biatlonovou facebookovou stránkou Biathlon NMNM a Instagramem BiathlonNMNM (@biathlonnmnm.cz), kde najdete vše, co by vás ohledně Světového poháru mohlo zajímat.

Arena

2. 3. 2020

Vysočina Arena je uzavřena pro diváky. Oficiální vyjádření Organizačního výboru SP v biatlonu v Novém Městě na Moravě

V pondělí v 9:00 hodin ráno rozhodla Bezpečnostní rada státu vlády České republiky o uzavření VII. kola BMW IBU Světového poháru v Novém Městě na Moravě pro diváky.

« Předchozí 1 2 3 4 23 45 67 89 Následující »